Ochrana Vašeho soukromí je pro nás důležitá. Registrovaný uděluje společnosti Allmedia4U s.r.o., až do odvolání, svůj souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v účinném znění, se zpracováním osobních údajů sdělených v tomto formuláři, a to za účelem realizace marketingových akcí, zejména nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti Allmedia4U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Registrovaný souhlasí se zasíláním obchodních sdělení společnosti Allmedia4U s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v účinném znění. Společnost Allmedia4U s.r.o. je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým smluvním partnerům.

Přehled těchto osob je k dispozici v pobočce organizační složky Allmedia4U s.r.o., na adrese Jankovcova 49, budova C, 170 00 Praha 7, Česká republika. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob.

Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně odvolán písemnou formou na adrese: Allmedia4U s.r.o., Jankovcova 49, budova C, 170 00 Praha 7, Česká republika nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V Praze 1.12.2019

Kontaktní formulář